Kvalita má budoucnost

Šikmé i ploché střechy všech typů

pro novostavby i rekonstruované budovy

slider

Střechy, střešní krytiny Vyškov

Stavíme šikmé střechy (krovy dřevěné, krovy ocelové, vazníkové konstrukce) a ploché střechy (dřevěné konstrukce - trámové a bednění, ocelové montované systémy) všech typů, tvarů a nosných konstrukcí. Střechy realizujeme ve Vyškově a okolí na novostavbách i při rekonstrukcích budov a staveb.

Současně provádíme veškeré práce pro obložení podkrovních prostor ze sádrokartonů a palubek. Pro stavbu střechy používáme kvalitní materiál od renomovaných výrobců. Při rekonstrukcích střech zajistíme potřebné stavební práce - bourání zdiva, štítů, komínů, podezdívek atd. včetně likvidace stavebních sutí, vyzdívky nových podezdívek včetně železobetonových věnců pod pozednice, vyzdívky nových nosných zdí a štítů, vyzdívky nových komínových těles.

Veškeré práce zajistí naši profesionální pracovníci v oboru tesař, pokrývač a klempíř pro provádění střešních systémů. Dále pak pracovníci pro dodávky a montáže izolatérských prací pro hydroizolace střech, tepelné izolace při zateplování podkrovních prostor a střešních konstrukcí.

 

Nabízíme a dodáváme také různé druhy střešních krytin:

  • tvrdé krytiny - tašky pálené, betonové, břidlice, vláknocementové šablony,
  • povlakové krytiny - živičné pásy, folie,
  • asfaltové šindele,
  • plechové krytiny - profilované krytiny imitující tašky, falcovaná krytina, trapézové plechy,
  • vlnovky - vláknocementové, prolisované asfaltové,
  • polykarbonátové krytiny.

 

Stavíme střechy na rodinných domcích, bytových domech i průmyslových objektech. Dodáváme střechy pro veřejné stavby či stavby občanské vybavenosti, jako jsou sportoviště, kulturní domy, knihovny, obecní úřady, hotely apod., a to včetně historických budov. Střechy realizujeme včetně dodávek střešních krytin ve Vyškově a okolí.

Poptavka

STŘECHY KMB spol s. r. o

Objízdná 1878

765 02 OTROKOVICE

mobil:

+420 606 700 819

tel./fax:

+420 577 512 293

e-mail:

realizace@strechykmb.cz

Nezávazná poptávka

zdarma

ibf

Dánská

betonová taška IBF,

jsme výhradním distributorem pro ČR.

Komínové systémy IBF